Prace przy rozbudowie bazy klubu SP0VHF oraz Kłodzkiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej
Prace przy rozbudowie bazy klubu SP0VHF oraz Kłodzkiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej w Suszynie

W dniu 20 czerwca 2026 r. rozpoczęliśmy prace przy rozbudowie bazy klubu SP0VHF oraz Kłodzkiej Amatorskiej Sieci Ratunkowej. Do prac zgłosiły się 3 osoby (słownie: trzy), a mianowicie: SP6OPK Jan, SP6RLL Józef i SP6MLK Staszek.
Prace rozpoczęliśmy od umycia klubowej przyczepy kempingowej oraz umycia i wysprzątania wiaty przed spotkaniem
plenerowym w dniu 28 czerwca 2026 r. W związku z pracami remontowymi w Suszyńskim Centrum Kultury i Tradycji
w Suszynie, następne spotkania będą miały charakter plenerowy.
Następne spotkanie robocze poświęcimy pracom wewnątrz przyczepy, a mianowicie: montaż stołu operatorskiego, montaż
sterownika obrotu, oświetlenie przyczepy sieciowe i awaryjne, montaż gniazda zewnętrznego zasilania przyczepy,
montaż gniazd zasilających awaryjnych 12V i gniazd sieciowych 230V oraz wyposażenie socjalne przyczepy.
Podziękowania dla Jana SP6OPK oraz Józefa SP6RLL.



  PRZEJDŹ NA FORUM